album cover
Odjebi
1
Old School Rap
Odjebi은(는) {albumName} 앨범에 수록된 곡으로 2023년 12월 29일일에 Jadran records에서 발매되었습니다.Promašena Tema
album cover
발매일2023년 12월 29일
라벨Jadran records
멜로디에 강한 음악
어쿠스틱 악기 중심
발랑스
춤추기 좋은 음악
에너지
BPM144

뮤직 비디오

뮤직 비디오

크레딧

실연 아티스트
škabo
škabo
실연자
작곡 및 작사
Pavle Pešalj
Pavle Pešalj
편곡자
Boško Ćirković
Boško Ćirković
작사가 겸 작곡가

가사

Нисам Опенхајмер, атоме да цепам
Нисам смрт уништитељ света
Али бомба ми је песма
Ових тешких рима фисију наручила је Служба
Када дала ми је мисију народ дрил да ђуска
Ајмо поскок па чучањ
Осмех од ува до ува
Душманима свима
У инат само чиста Љубав
Пошто сиенен и даље
У етар безнађе шаље
А друга страна медаље нам даје розе скандале
Морам, неуништив као вибранијум из Ваканде
Да истрајем у причи
И то временом све јаче
Креативност, конструктивност и предани рад
Да вам не оставим слузав него човеколик траг
То задатак је тежак
Баш због тога још више ми драг
Читав животни век да му посветим сам рад
Као рак је црвен друг
Узалуд му млаки труд
Јер за сваки југо шум, уз пут, сам као барут глув
Друже, одјеби!
Са лошом причом одјеби!
Пусти брата коренитог да ради на себи!
Одјеби са мрачењем и југоносталгијом
Са том воук пропагандом и са балканском мафијом
Неком оберграђанштином и са Јосипом Брозом
Само: на лево круг, право сличнима под прозор
Слободно ту млатите
Све ваше празне теме
За лоше приче ја више ником не дам време
(За лоше приче ја више ником не дам време)
(За лоше приче ја више ником не дам време)
(За лоше приче ја више ником не дам време)
(За лоше приче ја више ником не дам време)
Мој живот је бабл
Ставови назадни
Што би то тебе жуљало?
Кажи ми
Да јесте тако дал би нас НАТО
Гађао стално том песмом лажном?
Да ли би братију вратили с границе
Ко пуну сканију без декларације
Да смо без везе маторетлаве
Да душмани нису напунили гаће
Као ми хале и тргове градске?
Видим ту редове публике млађе
Па кидам и даље ко мала Павлина
А вама се свиђа гђа Северина
Не смета ништа
Нит ми занимљиво
Двасомачетврте
Целу сам видео
Колико људи
Толико ставова
Укуса, мишљења
Циљева, планова
Једино времена
Нема на претек
Зато те лепо
МОЛИМ
Да одјебеш
Бајо, одјеби!
Са лошом причом одјеби!
Пусти брата коренитог да ради на себи!
Одјеби са бодењем, пуцањем, дрогом
Свом проституцијом, свим силиконом
У мрежама брендова лажним животом
На лево круг, другу под прозор!
Слободно ту млатите
Све разне сјајне теме
За лоше приче ја више ником не дам време
(За лоше приче ја више ником не дам време)
(За лоше приче ја више ником не дам време)
(За лоше приче ја више ником не дам време)
(За лоше приче ја више)
Written by: Boško Ćirković, Pavle Pešalj
instagramSharePathic_arrow_out􀆄 copy􀐅􀋲

Loading...