album cover
NERKOWCE
12
Hip-Hop/Rap
NERKOWCE은(는) {albumName} 앨범에 수록된 곡으로 2024년 6월 19일일에 kamomile에서 발매되었습니다.LAURKI
album cover
앨범LAURKI
발매일2024년 6월 19일
라벨kamomile
언어폴란드어
멜로디에 강한 음악
어쿠스틱 악기 중심
발랑스
춤추기 좋은 음악
에너지
BPM114

크레딧

실연 아티스트
PLAWGO
PLAWGO
보컬
작곡 및 작사
PLAWGO
PLAWGO
가사
Maciej Młynarczyk
Maciej Młynarczyk
작곡가
프로덕션 및 엔지니어링
Emek
Emek
프로듀서
Fleir
Fleir
프로듀서
Stefan Glowacki
Stefan Glowacki
믹싱 엔지니어
Jeremiasz Hendzel
Jeremiasz Hendzel
마스터링 엔지니어

가사

Boje się, że mnie wciągnie, boję się co tam dla mnie masz
Bardzo lubię wygodnie, ale chciałbym
Boję się, że mnie wciągnie, boję się co tam dla mnie masz
Bardzo lubię wygodnie, ale mam też
Może miesiąc, może dwa?
Może siedem, może lat?
Może jedna noc i pa?
Dużo pytań
Może chcesz, może masz
Może mnie, może czasu coraz mniej
Szukasz typa bo ci tyka
Widzę Cię - widzę nas
Czuję stres - czuję haj
Kminię czy też masz
Dużo pytań
Dzisiaj chcę, dzisiaj gram
Z tobą w otwarte, a
Jutro zamykam bo się cykam
Że najpierw będzie szampan szał-ciał magii haust jak
Na tamtej imprezie
A potem będzie pow - pow! padł strzał, klamka, glan, włam
I mi z drzwiami wjedziesz
Że znajdziesz te w szafkach kłamstwa ciastka zeżresz
I dywany zdepczesz
Więc potem jeszcze granda, skandal, cham - no bo jak tak?
Chciał a teraz nie chce?
Boje się, że mnie wciągnie, boję się co tam dla mnie masz
Bardzo lubię wygodnie, ale chciałbym
Boję się że mnie wciągnie, boję się co tam dla mnie masz
Bardzo lubię wygodnie, ale mam też
Boje się, że mnie wciągnie, co tam dla mnie masz
Bardzo lubię wygodnie, ale chciałbym
Boję się że mnie wciągnie, co tam dla mnie masz
Bardzo lubię wygodnie, ale mam też
Ale mam też
Trochę serca mam na stole - masz na stole więcej
I otwarte masz na codzień - ja tylko weekendy
Patrzysz mi na dłonie fioletowe: ściskam lejce
Ty chcesz w galop iść na oklep, czy na pewno?
Boję się, że będę krzyczał, chociaż nie chcę
Że to jednak ja Tobie podepczę
Że w końcu zobaczysz całą resztę
Boję się, że uznasz że w sumie to szpetne
Trochę się boję, że nie zdążymy na czas
Trochę się boję, bo za późno juz na falstart
Trochę się boję też że zgaśnie ogień nam
Trochę się boję, że nie starczy dla nas
Boje się, że mnie wciągnie, boję się co tam dla mnie masz
Bardzo lubię wygodnie, ale chciałbym
Written by: Maciej Młynarczyk, PLAWGO
instagramSharePathic_arrow_out􀆄 copy􀐅􀋲

Loading...