album cover
Flashback
50
Hip-Hop/Rap
Flashback adlı parça {albumName} albümünün bir parçası olarak under cxnstructixn tarafından 12 Nisan 2023 tarihinde yayınlandıBelow the Surface
album cover
Çıkış Tarihi12 Nisan 2023
Firmaunder cxnstructixn
DilÇekçe
Melodiklik
Akustiklik
Valence
Dans Edilebilirlik
Enerji
BPM70

Müzik Videosu

Müzik Videosu

Krediler

COMPOSITION & LYRICS
RNZ
RNZ
Songwriter

Şarkı sözleri

Ďalší skurvený flashback
Znova som offline
K tomu nikotín plní pľúca
A hlavu stavy čo nejdú ustáť
Skoro ma zložili dupali na ksicht
Na byte všade žiletky a prášky
Písal som veci kým stavy nezmizli
Keby som to nerobil dneska už visím
Ale stále som tu aj keď stále som sick
Na sebe čiernočierny outfit
Keď mám hrať tak maska na ksicht
Aj keď bolesť sa nedá skryť
A miesto boha
Som začal vnímať energiu z dola
Chceš to hrotiť prosím ťa nechaj to tak
Mám čísla čo radšej nechcem volať
Je ľahké mať dead mode
A nevnímať bezmoc
A je ľahké ostať nad vecou
Ale tentokrát to poď skúsiť bez drog
A je ľahké mať dead mode
A nevnímať bezmoc
A je ľahké ostať nad vecou
Ale tentokrát to poď skúsiť bez drog
Krv nám steká z očí, aspoň to tak vyzerá
A tento svet asi vážne nebol stvorený pre nás
Žrali nás myšlienky na koniec a insomnia
Keď sme sa strácali tam kde bol chlad a na displeji prach
Krv nám steká z očí, aspoň to tak vyzerá
A tento svet asi vážne nebol stvorený pre nás
Žrali nás myšlienky na koniec a insomnia
Keď sme sa strácali tam kde bol chlad a na displeji prach
Ďalší skurvený flashback
Videl som veci čo nechceš
A ľudí naokolo bezradných
Nosiť krvavé rany na predlaktí
A keď dneska spím vidím
Ako sme stáli na okrajoch priepastí
Zhodili do nich to najhoršie zo seba
Museli prestať s tým
A keď sme zabudli dýchať
Všetko sa javilo ťažké jak piča
Tak moc fucked up že sme si vraveli
Že naše telá tu nebudú chýbať
Dnes už o tom len píšem sick bars
Spokojnosť je relatívna
Zlomená psychika moja stigma
Navzdory tomu opakujem do ticha že
Je ľahké mať dead mode
A nevnímať bezmoc
A je ľahké ostať nad vecou
Ale tentokrát to poď skúsiť bez drog
A je ľahké mať dead mode
A nevnímať bezmoc
A je ľahké ostať nad vecou
Ale tentokrát to poď skúsiť bez drog
Krv nám steká z očí, aspoň to tak vyzerá
A tento svet asi vážne nebol stvorený pre nás
Žrali nás myšlienky na koniec a insomnia
Keď sme sa strácali tam kde bol chlad a na displeji prach
Krv nám steká z očí, aspoň to tak vyzerá
A tento svet asi vážne nebol stvorený pre nás
Žrali nás myšlienky na koniec a insomnia
Keď sme sa strácali tam kde bol chlad a na displeji prach
Written by: RNZ
instagramSharePathic_arrow_out􀆄 copy􀐅􀋲

Loading...